Malířské práce

  • Nabízíme malování rodinných domů, bytů, společných prostor panelových domů i v cihlové zástavbě,  průmyslových hal, kanceláří, nebytových a skladových prostor.
  • Doporučíme vhodný materiál, dle stavu podkladu, nároků na jeho otěruvzdornost a voděodolnost. Zvolíme vhodnou technologii nanášení barev, např: stříkací techniku Titan, která šetří čas i peníze zákazníka a je vhodná především do průmyslových objektů. Naší snahou je samozřejmě uspokojit zákazníky v co nejkratších termínech a klademe vysoké nároky na čistotu, zakrývání a hrubý úklid. V případě zájmu jsme schopni zajistit kompletní úklid daných prostor.


  


  • Preferujeme převážně materiály firmy Caparol, jsem ale také schopni použít materiály dle Vašeho výběru. Volba odstínu barev je jen na Vás, jsme ochotni Vám při výběru pomoci. Nabízíme vlastní počítačové míchání barev systémem ColorExpress, jenž nabízí desítky tisíc barevných odstínů, je tedy možné namíchat jakoukoli barvu v různých materiálech. Odstíny lze volit nejen z vlastních barevných vzorníků Caparol, ale i podle řady konkurenčních vzorníků jako jsou například RAL, NCS, WEBER, atd.