Natěračské práce

  • Provádíme klasické i specializované nátěry v exteriéru i interiéru a průmyslových prostorech.
  • Nátěry fasád jsou specifickou činností. Je zde zapotřebí vědět, co od nátěru očekáváme a vybrat si z dostupných druhů nátěrů (disperzní, silikátové, silikonové, carbonové). Vlastníme pojízdné lešení, se kterým je možné pracovat až ve výšce 10-ti metrů. Při extrémně problematickém přistupu jsme schopni nasadit výškové pracovníky. Naše firma provedla již mnoho realizací od rodinných domů až po velké panelové domy.

  • Nátěry kovových a dřevěných prvků provádíme v místě realizace nebo pro nátěry menších prvků (dveře, palubky, radiátory, okna) využíváme prostor naší lakýrnické dílny.

  • Realizujeme nátěry podlah všech druhů, ať už jde o podlahy ve sklepních prostorech, olejové vany, protiskluzové epoxidové podlahy nebo garážové podlahy odolné proti nepříznivému působení gum. Osvědčily se nám materiály firmy Caparol řady Disbon (Disbopox). V případě zájmu jsme schopni dodat veškeré technické listy použitých materiálů.
  • V rámci nátěrů také provádíme bezpečnostní značení stěn (hasičské přístroje), podlah (rovné i šikmé) i nátěry trubek (plynové potrubí). Použité materiály jsou vhodné pro normální pochůznost i pro pojezd vysokozdvižných vozíků.

  • Protipožární nátěry se provádí jako prevence, která napomáhá takto ošetřenému místu odolávat delší dobu při vzniku požáru. Používá se na nátěr nosných konstrukcí budov, jak už zděných nosníků a sloupů, tak i dřevěných trámů.