Tapetování a Dekorativní techniky

  • Tapetování se stává opět oblíbeným. Na trhu se vyskytuje mnoho různých druhů materiálů, z kterých jsou tapety vyrobeny. Nalezneme také nespočet barevností, grafických prvků a struktur, což z tapet dělá atraktivní dekoraci. Např: sklovláknité přetíratelné tapety se hodí do společenských prostor pro jejich vysokou odolnost.

  

  • Tapety jsou vhodnou alternativou, pokud chcete dosáhnout exkluzivního vzheldu (vinylové tapety, 3D tapety na zeď) nebo naopak potřebujete cenově příznivou úpravu starších prostor s praskající omítkou (sklovláknité tapety).

 

  • Další alternativou je zhotovení dekorativních technik pro zkrášlení bytů, ale i společenských prostor. Vyznačují se atraktivním vzhledem, velice dobrými otěruvzdornými i mnohdy omyvatelnými vlastnostmi. Máme na výběr z velice široké škály technik a materiálů vhodných pro jejich realizace. Jsme schopni zdarma zhotovit vzorek dané techniky ve vybraném odstínu, několik vzorků technik máme již vytvořeno na naší provozovně. Rádi pomůžeme s výběrem a s vhodností daných materiálů.